Srpen 2009
4.Sb axxulka

23. srpna 2009 v 11:20 SB
Další Sb axxulka...blog je pěkný..jsou tam různé věci..Z natáčení

3. srpna 2009 v 20:34 Novinky
Zde uvidíte různé akce,jak natáčení probíhalo.Když se seriál natáčel, bylo tam 6 nezkušených mladých budoucích herců.Dnes to jsou hvězdy.Natáčeli epizody přes 10 let a byly i tací chvilky,kdy se jim něco nepovedlo a pobavili se.Zde vám tu nabízíme obrázky a videa,ve videích budou momenty,kdy se jim třeba něco nepovedlo a nebo to rádi kazili (Když Joey líbal Rachel,když Chandler sáhl Monice na prso ... a podobně).
Stalo se to 22. září 1994. Od té doby jsou Friends jedním z nejsledovanějších pořadů v Americe.

O centrál perku

3. srpna 2009 v 20:30 Novinky
- Zde si přečtěte,co o Central Perku ještě nevíte :
Central Perk je nejútulnější a nejhezčí kavárna v New Yorku.Central Perk byl taky místem,kde se denně scházeli přátelé a řešili své problémy,svěřovali se a probírali další věci a samozřejmě pili kafé a také,kde Phoebe zpívala své ztřeštěné písničky.Můžete si s přáteli klidně povídat,aniž by vás někdo vyrušil (pokud to někdy nepřeženete).Je to kavárna,kde se lidé rádi vracejí a kde dělají chutné horké kafé.
Takhle by se dala nějak charakterizovat tahle skvělá kavárna v New Yorku.Dá se říci,že herci také strávili půlku seriálu zrovna v kavárně.Majitelem kavárny byl starší pán jménem "Larry",který se v seriálu objevil párkrát.Nejznámějším číšníkem je "Gunter",který svoji práci miluje a je poctěn,že pracuje zrovna v Central Perku,kdo seriál poctivě sledoval .. zjistil,že se jeden čas šíleně zamiloval do Rachel a udělal by pro ní cokoliv.
Časem ji přijal jako servírku,když byla v nouzi a to,i když ji ta práce nešla.Také jste si mohli všimnout,že když Rachel nebo někdo z přátel navrhl téma,s kým by Rachel mohla chodit nebo že si někoho našla,Gunterova vykřiknutá hláška nechyběla,ale nikdo ho moc neposlouchal a jeden čas to i Rachel ani nevěděla,že Gunter po ní jede.Pokud byste chtěli navštívit Central Perk,který je otevřený non-stop 24 hodin,klikněte zde.
- Víte,že .... Central Perk ve skutečnosti neexistuje,ale název byl odvozen z několika New Yorských kaváren ??
- Víte,že .... V první sezóně kavárna byla jen místností ateliéru ??Až později byla vybudována silnice a kousek města ??
- Víte,že .... Na sedačce,na které seděli přátelé musela vypadat neošoupaně a čistě a že tam dávali nový potah každý měsíc ?
- Víte,že .... Vymysleli producenti vlastní druh kávy ??Aby vypadali jedinečně ?
- Víte,že .... kavárna byla jednou rozložena tak,aby mohla posloužit v díle jako place "stalo se v Las Vegas" ?

pratele.okamzite.eu